משרד עורכי דין גיא לפבר מקרקעין
המשרד מטפל בתחום המקרקעין בקשת רחבה של נושאים, החל מעסקאות של קניית דירות (מיד-שניה ומקבלן) ומכירת דירות, וכן של נכסי נדל"ן אחרים (מגרשים, חנויות, וכו'), ולרבות עניינים אחרים ו/או מורכבים כדוגמת תמ"א 38, פינוי בינוי, הסכמי קומבינציה ועוד..

יודגש, כי תחום המקרקעין הינו מורכב ומסועף ביותר, עם עדכוני פסיקה וחקיקה תדירים. כמו כן, מדובר לרוב בעסקאות בסכומי כסף גבוהים מאוד, הדורשות התמקצעות, יסודיות ודייקנות בטיפול בהן.

לפיכך, חשוב מאוד, כי במסגרת עסקת מקרקעין (כגון: קניית דירה, מכירת דירה, וכו'), או בכל עניין משפטי אחר הנוגע לנכסי מקרקעין, תשכרו את שירותיו של עורך דין, בעל ידע רב ובקיאות בתחום, כמו גם ניסיון מוכח בתחום ספציפי זה.

הטיפול המשפטי של המשרד הינו מקצועי, יסודי, מעמיק ומדויק ביותר.

אנו מלווים את הלקוח באופן אישי וצמוד, החל למן השלב המקדמי של המשא-ומתן הראשוני, ביצוע של כל הבדיקות הדרושות בקשר עם הנכס והעסקה בכללותה, עריכת חוזה המכר, מעמד החתימה, דיווחים לרשויות המס, פעולות רישום בטאבו, מסירת החזקה בנכס, ועד השלב הסופי של רישום הנכס בטאבו על-שם הקונה וסיומה המוצלח של העסקה.
הבהרה משפטית: תוכן האתר מובא לאינפורמציה כללית בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורכי דין ו/או תחליף לו. הסתמכות עליו באחריות המשתמש בלבד. אין בשימוש באתר ליצור יחסי עו"ד-לקוח.
www.Lefeber-Law.co.il